0

سبد خرید شما خالی است.

درباره‌ی ما


گروه کارخانجات آجرنمای هیمالیا با استعانت از خداوند متعال، بهره گیری از بهترین ماشین آلات روز و همیاری کادر فنی متخصص، خط تولید آجرنمای هیمالیا را با هدف ارز آوری برای اولین بار در کشور راه اندازی نموده است. این محصول با حفظ اصول فنی، مشکلات زیست محیطی تولید آجرنماها از جمله مصرف خاک های کشاورزی و تولید آلودگی هوا را برطرف نموده است. از این رو یک محصول دوستدار محیط زیست محسوب می شود. آجرنمای هیمالیا با بهره گیری از بهترین معادن سنگ کشور در جهت پاسخ به سلایق مشتریان خود اقدام به تولید محصولات مختلف نمای داخلی و خارجی ساختمان نموده است.

بخش های مختلف شرکت آجرنمای هیمالیا شامل مدیریت تولید، R&D، انبارداری، کنترل کیفیت، بازرگانی و خدمات مهندسی با بهره گیری از جدیدترین روش های موجود در سطح دنیا و با رعایت اصول علمی تولید، پاسخ به نیاز مشتریان را سرلوحه‌ی کار خود قرار داده است.

آجرنمای هیمالیا محصولی نو با ویژگی های برتر است؛ این محصول با بهره گیری از خاک سنگ معادن مختلف کشور و بدون استفاده از هیچگونه رنگ دانه‌ی مصنوعی تولید می ­شود و نیاز به استفاده از خاک های کشاورزی را برطرف نموده است. این محصول علاوه بر برآورده نمودن سلایق مشتریان و ارز آوری، به سلامت جامعه و محیط زیست نیز کمک می ­نماید.

توجه به ویژگی های فنی برتر در محصول شامل استحکام بالا در عین وزن کم، خاصیت هیدروفوب (آبگریزی و تمیز شوندگی) در محصولات، ثبات رنگ بالا، چسبندگی مناسب به ملات، نصب و بندکشی آسان و انطباق با استاندارد های روز دنیا از ویژگی این محصول است.